Emma Breakfast Club

Wanneer: 24/10/2025
Waar: Move Amsterdam

Wil jij je dag starten met een flinke dosis energie en inspiratie? Tijdens de Emma Breakfast Club ontdek je in één ochtend wat er zo tof is aan jezelf en alles wat er bij jou hoort!

Auteur, spreker en (naar eigen zeggen) wereldkampioen struikelen Sanne van Arnhem geeft je een inspiratieboost met haar workshop: Jemig, wat ben ik enig! Met humor en super herkenbare verhalen boost ze je zelfvertrouwen én ontdek je hoe enig je bent.

Deze ochtend is een soort mentale massage voor je brein. Het geeft je een verfrissende blik op wie je bent en vooral op hoe geweldig jij bent. Je leert meer vertrouwen op jezelf, omgaan met niet-helpende gedachten en vooral houden van alle aspecten van jezelf. En dat samen met een hele leuke groep mensen. Feest!

De workshop is laagdrempelig ingericht. Je gaat gewoon heel veel leuke mensen ontmoeten en inspiratie opdoen die je zowel in je werk als privé kunt gebruiken! Ondertussen word je goed verzorgd met verse koffie, thee, snacks én een gezellige lunch.

Praktische info

📅 Datum: vrijdag 24 oktober
🕙 Programma:
09:45 – 10.15 uur – Ontvangst & inloop
10:30 – 12:00 uur – Inspirerende workshop
12:00 – 13:00 uur – Gezellige lunch & napraten
📍Locatie: Het prachtige Move Amsterdam (adres: Stadionplein 28, 1076 CM Amsterdam), direct naast het Olympisch Stadion.

Dit event wordt mede mogelijk gemaakt door HandicapNL en Pon.

Meld je aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Naam(Vereist)
Kleine check: val je binnen de doelgroep van Emma at Work?(Vereist)
(Ja, ik ben tussen de 15 en 39 jaar oud en ik heb een chronische ziekte of fysieke aandoening)

Ook interessant